Mero - tkanina obicowa welurowa

Nowy produkt

36,98 zł brutto

Opis

Szerokość145cm +/- 2cm
Gramatura330g/m2 +/- 24g/m2
Skład100% poliester
Ścieralność20 000 cykli
Rodzaj Tkaninywelur
Easy cleanNie

Więcej informacji

Tkanina tapicerska Mero

Tkaniny tapicerskie z kolekcji Mero to materiały pluszowe, gładkie, miłe w dotyku i bardzo miękkie. Tkaniny grube, mocne, o dużej odporności na ścierania, mimo to dobrze się układają, nie są sztywne. Posiadają dodatkową warstwę podbicia z owaty, która jeszcze bardziej wzmacnia materiały. Materiały tapicerskie Mero, doskonale sprawdzą się na meblach zarówno nowoczesnych, klasycznych jak i stylowych. Tkaniny dekoracyjne na meble typu sofy, kanapy, wersalki, tapczany, krzesła, fotele, itp. Idealnie sprawdza się równiez na poduszkach, poduchach, jako narzuty czy pokrowce. Prezentowane materiały posiadamy w bogatej gamie kolorystycznej, zarówno w barwach stonowanych, naturalnych jak i mocnych i żywych. Włókna tkaniny nieznacznie układają się pod dłonią oraz mienią odcieniami pod różnym kątem padania światła, Pozwala to na dopasowanie tkanin do wielu wnętrz oraz utworzenie wielu ciekawych aranżacji, nadających im niepowtarzalnego charakteru.

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania - najlepiej sprawdzić zdjęcia na kilku urządzeniach.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podczas transportu mogą wystąpić zagniecenia tkaniny.

Czyszczenie i pielęgnacja

  • Plamy płynne- Delikatnie odsączyć plamę za pomocą papierowego ręcznika. Nanieś na plamę trochę wody z mydłem, a następnie ponownie odsączyć za pomocą papierowego ręcznika.
  • Plamy lepkie- Delikatnie zbierz zabrudzenie łyżeczką. Nanieś na plamę trochę wody z mydłem, a następnie odsącz za pomocą papierowego ręcznika. Ponownie nanieś trochę wody na plamę i przetrzyj ścierką.
  • Suche plamy- Użyj odkurzacza w celu usunięcia zabrudzenia z tkaniny. Do suchych plam nie używaj wody!

Środki czyszczące oparte na alkoholach, benzynie i rozpuszczalniku nie mogą być stosowane do czyszczenia tkaniny.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mero - tkanina obicowa welurowa

Mero - tkanina obicowa welurowa

Produkty powiązane