Basic

Nowy produkt

Tkaniny tapicerskie z kolekcji Basic to materiały doskonale sprawdzające się zarówno jako dodatki, jak również pierwszoplanowa część aranżacji.

Więcej szczegółów

36,99 zł brutto

Opis

Szerokość145cm +/- 2cm
Gramatura330g/m2 +/- 24g/m2
Skład100% poliester
Ścieralność50 000 cykli

Więcej informacji

Basic - tkanina obiciowa, tkanina tapicerska, tkanina meblowa, tkanina na poduszki, tkanina gładka, tkanina dekoracyjna

Tkaniny tapicerskie z kolekcji Basic to materiały doskonale sprawdzające się zarówno jako dodatki, jak również pierwszoplanowa część aranżacji. Stosuje się je głównie do obicia krzeseł, ale również na kanapy, sofy, fotele, wersalki a także na poduszkach. Prezentowane tkaniny posiadają gładką i przyjemną w dotyku powierzchnię. Oferujemy bogatą kolorystykę tkanin z kolekcji Basic, od kolorów stonowanych i naturalnych po bardzo jaskrawe i żywe. Pozwala to na łatwe Dopasowanie tkanin do każdego wnętrza.

 

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania - najlepiej sprawdzić zdjęcia na kilku urządzeniach.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podczas transportu mogą wystąpić zagniecenia tkaniny.

Czyszczenie i pielęgnacja

  • Plamy płynne- Delikatnie odsączyć plamę za pomocą papierowego ręcznika. Nanieś na plamę trochę wody z mydłem, a następnie ponownie odsączyć za pomocą papierowego ręcznika.
  • Plamy lepkie- Delikatnie zbierz zabrudzenie łyżeczką. Nanieś na plamę trochę wody z mydłem, a następnie odsącz za pomocą papierowego ręcznika. Ponownie nanieś trochę wody na plamę i przetrzyj ścierką.
  • Suche plamy- Użyj odkurzacza w celu usunięcia zabrudzenia z tkaniny. Do suchych plam nie używaj wody!

Środki czyszczące oparte na alkoholach, benzynie i rozpuszczalniku nie mogą być stosowane do czyszczenia tkanin.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Basic

Basic

Tkaniny tapicerskie z kolekcji Basic to materiały doskonale sprawdzające się zarówno jako dodatki, jak również pierwszoplanowa część aranżacji.