Sara

Nowy produkt

35,98 zł brutto

Opis

Szerokość145 cm +/- 5cm
Gramatura300 +/- 20 (g/m2)
Skład100% poliester
Ścieralność16 000 cykli
Rodzaj TkaninyPrint
Easy cleanTak

Więcej informacji

Tkaniny tapicerskie z kolekcji Sara to materiały o gładkiej, delikatnej i przyjemnej w dotyku powierzchni, bardzo miękkie i dobrze się układające. Tkanina dekoracyjna, oddychająca, odporna na ścieranie, wytrzymała i mocna. Posiadamy bogatą gamę kolorystyczną prezentowanych tkanin w odcieniach stonowanych, naturalnych i pastelowych. Dostępna kolorystyka pozwala na dopasowanie materiałów do wielu wnętrz i mebli. Tkaniny dekoracyjne, idealne na meble stylowe, klasyczne oraz nowoczesne. Doskonale sprawdzą się na sofach, kanapach, wersalkach, tapczanach, krzesłach, fotelach, itp. Tkaniny znalazły swe zastosowanie także na dekoracyjnych dodatkach do mebli jak poduszki, poduchy, pokrowce, narzuty a także jako zasłony czy rolety. Kolekcja tkanin Sara ładnie prezentuje się na meblach, nadając im ciekawy i nowoczesny wygląd.

Czyszczenie i pielęgnacja

  • Plamy płynne- Delikatnie odsączyć plamę za pomocą papierowego ręcznika. Nanieś na plamę trochę wody z mydłem, a następnie ponownie odsączyć za pomocą papierowego ręcznika.
  • Plamy lepkie- Delikatnie zbierz zabrudzenie łyżeczką. Nanieś na plamę trochę wody z mydłem, a następnie odsącz za pomocą papierowego ręcznika. Ponownie nanieś trochę wody na plamę i przetrzyj ścierką.
  • Suche plamy- Użyj odkurzacza w celu usunięcia zabrudzenia z tkaniny. Do suchych plam nie używaj wody!

Środki czyszczące oparte na alkoholach, benzynie i rozpuszczalniku nie mogą być stosowane do czyszczenia tkaniny.

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania - najlepiej sprawdzić zdjęcia na kilku urządzeniach.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podczas transportu mogą wystąpić zagniecenia tkaniny.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sara

Sara

Pliki do pobrania

Kolaż zdjęć Sara w 3 kolumnach

Kolaż ze zdjęciami kolorystki tkaniny Sara zrobiony w 3 kolumnach

Pliki do pobrania (6.41M)

Kolaż zdjęć Sara w 4 kolumnach

Kolaż ze zdjęciami kolorystki tkaniny Sara zrobiony w 4 kolumnach

Pliki do pobrania (6.36M)