Milo

Nowy produkt

Tkanina dekoracyjna z kolekcji Milo to miły w dotyku materiał o gładkiej strukturze. Tkanina ta została wyprodukowany w technologi easy clean by jak najbardziej uprościć usuwanie wszelkich zabrudzeń i plam.

Więcej szczegółów

28,98 zł brutto

Opis

Szerokość140 cm
Gramatura290 g/m2
Skład100% poliester
Ścieralność60 000 cykli
Rodzaj TkaninyPlecionka
Easy cleanTak

Więcej informacji

Tkaniny tapicerskie z kolekcji Milo to materiały doskonale sprawdzające się na różnego typu meblach tapicerowanych, zarówno jako koordynaty do wielu wzorów jak i na całej powierzchni mebli. Idealnie prezentuje się również na poduszkach, które są dopełnieniem oraz dekoracją mebli. Duży wybór kolorów pozwala na dopasowanie tkanin do wielu modeli mebli tapicerowanych, sprawiając iż meble oraz wnętrza nabierają charakteru oraz stają się przytulniejsze. Można także łączyć ze sobą kolory, tworząc ciekawe kompozycje.  Tkaniny Milo posiadają gładką, miękką i przyjemną w dotyku puchową powierzchnię, która delikatnie mieni się w świetle tworząc refleksy. 

Milo 4 - Jasny Beż 

Milo 5 - Beż 

Milo 6 - Ciemny Beż  

Milo 9 - Błękit 

Milo 13 - Niebieski 

Milo 12 - Ciemny Niebieski 

Milo 8 - Zielononiebieski 

Milo 7 - Morska Zieleń 

Milo 19 - Butelkowa Zieleń 

Milo 20 - Mysi Szary 

Milo 25 - Szary 

Milo 23 - Stalowy Szary 

Milo 24 - Ciemny Szary 

Milo 10 - Pudrowy Róż 

Milo 15 - Bordowy 

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania - najlepiej sprawdzić zdjęcia na kilku urządzeniach.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podczas transportu mogą wystąpić zagniecenia tkaniny.

Czyszczenie i pielęgnacja

  • Plamy płynne- Delikatnie odsączyć plamę za pomocą papierowego ręcznika. Nanieś na plamę trochę wody z mydłem, a następnie ponownie odsączyć za pomocą papierowego ręcznika.
  • Plamy lepkie- Delikatnie zbierz zabrudzenie łyżeczką. Nanieś na plamę trochę wody z mydłem, a następnie odsącz za pomocą papierowego ręcznika. Ponownie nanieś trochę wody na plamę i przetrzyj ścierką.
  • Suche plamy- Użyj odkurzacza w celu usunięcia zabrudzenia z tkaniny. Do suchych plam nie używaj wody!

Środki czyszczące oparte na alkoholach, benzynie i rozpuszczalniku nie mogą być stosowane do czyszczenia tkanin.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Milo

Milo

Tkanina dekoracyjna z kolekcji Milo to miły w dotyku materiał o gładkiej strukturze. Tkanina ta została wyprodukowany w technologi easy clean by jak najbardziej uprościć usuwanie wszelkich zabrudzeń i plam.