OA stain eliminator - środek do trudnych zabrudzeń Zobacz większe

OA stain eliminator - środek do trudnych zabrudzeń

OASE100

Nowy produkt

OA stain eliminator - usuwa trudne zabrudzenia z tapicerki meblowej, m.in. po markerach, gumie do żucia, parafinie, a nawet smole.

Więcej szczegółów

59,00 zł brutto

Opis

Pojemność100 ml
ZastosowanieCzyszczenie tkanin

Więcej informacji

OA stain eliminato - usuwa trudne zabrudzenia z tapicerki meblowej, m.in. po markerach, gumie do żucia, parafinie, a nawet smole.

Zastosowanie: Preparat o silnym, miejscowym działaniu. Wydajnie usuwa zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie, bez konieczności stosowania agresywnych rozpuszczalników. Usuwa ślady po markerach, gumę do żucia, bitumeny, kleje, pozostałości naklejek, smołę, plamy z tuszu, ślady po parafinie oraz żywice naturalne. Można stosować na tekstyliach i wykładzinach, a także na powierzchniach twardych (kamień, plastiki, drewno, meble, szkło, metale itp.). Przed użyciem należy wykonać test kompatybilności w niewidocznym miejscu!

Nie stosować do skór oraz ekoskór.

Zagrożenia: Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. Działa drażniąco na oczy. Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Dokładnie umyć po użyciu. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ ochronę twarzy.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Stosować bez uprzedniego rozcieńczenia. Nanieść produkt na zabrudzenie i pozostawić na kilka sekund. Zebrać za pomocą czystej, chłonnej szmatki. Gumę do żucia usunąć za pomocą szpachelki. Przed użyciem preparatu sprawdzić jego działanie na podłożu w niewidocznym miejscu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

OA stain eliminator - środek do trudnych zabrudzeń

OA stain eliminator - środek do trudnych zabrudzeń

OA stain eliminator - usuwa trudne zabrudzenia z tapicerki meblowej, m.in. po markerach, gumie do żucia, parafinie, a nawet smole.

Produkty powiązane