OA Sofa Care - środek do czyszczenia tkanin Zobacz większe

OA Sofa Care - środek do czyszczenia tkanin

OASC500

Nowy produkt

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TKANIN MEBLOWYCH ORAZ EKOSKÓRY TWORZĄCY POWŁOKĘ ODŚWIEŻAJĄCĄ I ANTYELEKTROSTATYCZNĄ

Więcej szczegółów

59,00 zł brutto

Opis

Pojemność500 ml
ZastosowanieCzyszczenie tkanin

Więcej informacji

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TKANIN MEBLOWYCH ORAZ EKOSKÓRY TWORZĄCY POWŁOKĘ ODŚWIEŻAJĄCĄ I ANTYELEKTROSTATYCZNĄ.

Skutecznie czyści i usuwa plamy, nadaje tkaninie długotrwałą świeżość, tworzy powłokę ograniczającą przyciąganie zabrudzeń. Ślady korzystania z sofy, fotela czy łóżka, a czasami nawet plamy to dla nas naturalna sprawa. Środki do impregnacji i czyszczenia tkanin, które zabezpieczają przed zabrudzeniami i skutecznie czyszczą obicia meblowe.

Zaawansowany produkt wykorzystując innowacje technologiczne wnika w głąb tkaniny, rozpuszcza brud, skutecznie usuwa plamy i złuszczony naskórek, który jest pożywką dla rozwoju grzybów, bakterii i roztoczy. Nie pozostawia smug i zacieków. OA SOFA CARE zawiera aktywne cząsteczki nanosrebra, które nadają tkaninie długotrwałą świeżość, a zawarte w produkcie związki na bazie cynku skutecznie eliminują przykre zapachy. Produkt jest w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni oraz biodegradowalny. Przebadane dermatologicznie. Nie wpływa na żywotność tkaniny. Składniki z upraw zrównoważonych. Zaawansowana formuła OA SOFA CARE sprawi, że twoja sofa pozostanie CZYSTA I HIGIENICZNA, a dodatki antyelektrostatyczne ograniczą przyciąganie zabrudzeń i kurzu.

Środki powierzchniowo czynne na bazie surowców roślinnych z odnawialnych źródeł.

Biodegradowalne składniki bez szkodliwych substancji syntetycznych i ropopochodnych.

Ważne!

Sprawdzić działanie produktu w niewidocznym miejscu.

Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć. Sprawdzić działanie produktu w niewidocznym miejscu. Czyszczoną powierzchnię spryskać z odległości ok. 10-20 cm i pozostawić na ok. 30 sekund, aby umożliwić wniknięcie i aktywację środka. Następnie wilgotną, czystą szmatką z mikrofibry dokładnie wyczyścić całą powierzchnię sofy, a w przypadku silnych zabrudzeń czynność powtórzyć miejscowo, natomiast jego nadmiar usunąć suchą, czystą szmatką z mikrofibry. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów może zaistnieć konieczność powtórzenia procesu. Z uwagi na czas schnięcia, zaleca się czyszczenie w porach wieczornych.

Termin ważności: 24 miesiące od daty produkcji.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

OA Sofa Care - środek do czyszczenia tkanin

OA Sofa Care - środek do czyszczenia tkanin

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TKANIN MEBLOWYCH ORAZ EKOSKÓRY TWORZĄCY POWŁOKĘ ODŚWIEŻAJĄCĄ I ANTYELEKTROSTATYCZNĄ

Produkty powiązane